1. מרוץ גבעת המורה 20.10.2007

מרוץ גבעת המורה 20.10.2007

 

 1 מקצועית E1

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

עופרי שטראוס

KTM 125

אופנועית מישלין ד.ל.ב מוטוספורט

6

23:29.82

2

אוריה כרמלי

YAMAHA WR 250

מטרו אבנוע מוטול

6

23:42.71

3

הדר עציוני

KTM 125

ד.ל.ב מוטוספורט אופרוד חשמל רוזנברג

6

25:01.21

4

זהר גלילי

HONDA CRF 250

6

25:33:15

5

עומר גבאי

YAMAHA WR 250

ונטיל

6

26:21.65

6

תובל דובדבני

YAMAHA YZ 250 F

6

26:40.90

7

שחר דהן

KTM 250 4T

6

26:55.50

8

ספי כהנוביץ

KTM 125

סונול

6

27:00.92

9

איל הבר

YAMAHA WR 250

שניצל רוני

6

27:15.45

10

חגי ברידא

YAMAHA WR 250

6

27:46.54

11

איציק קלנר

YAMAHA YZ 250 F

RPM

6

28:00.26

12

עמית שטרן

YAMAHA WR 250

איתי מטרו צפון

6

28:16.93

13

ניר בטיטו

YAMAHA YZ 250 F

מלכי ריסניג

6

31:47.63

 2 מקצועית E2

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

יונתן לוי

SUZUKI DRZ 400

עופר אבניר אבזריון אביב סוכנויות

6

22:44.42

2

תומר שמש

YAMHA WR 400

אופנועי השרון סונול

6

24:02.35

3

נתנאל זיו

SUZUKI DRZ 400

עופר אבניר אביזריון אביב סוכנויות

6

24:39.67

4

רמי צמח

YAMAHA YZ 290

6

26:34.27

5

מלכי פרץ

YAMAHA YZ 300

מלכי רייסינג

6

27:21.55

6

לירון רותם

SUZUKI DRZ 400

רותם טרקטורים

6

29:13.14

7

צביקה כהן

KTM 450

6

29:33.1

 3 מקצועית E3

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

שחר סולימני

YAMAHA 470

אקסטרים שחר סונול

6

24:07.6

2

איל איזנברג

YAMAHA 470

סונול סוגוד

6

25:19.84

3

נדב לוגאסי

KTM 530

קטמ אפרוד דנלופ

6

25:32.22

4

אסף גרינברג

KTM 300

6

27:17.6

5

דידי אברהמי

KTM 530

אביזריון אופרוד

6

29:19.31

6

יעקוב כהן

YAMAHA 470

6

29:28.42

7

אסף שטרן

KTM 525

6

29:35.60

 4 עממית E1

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

ארז צור

YAMAHA WR 250

5

23:09.20

2

אופיר לסרי

HONDA CRF 250

טרקטורוני היער והגולן

5

23:09.42

3

שחר דגני

YAMAHA YZ 250 F

5

23:16.29

4

אידור עזרא

YAMAHA YZ 250 F

אופנועי שימי נסי מוטור סיקל

5

23:30.79

5

יהב ונדרהורן

KTM 125

ארזים הידראוליקה בעמ

5

23:40.3

6

ארז ביבי

KTM 125

ארנקי שולה

5

24:50.92

7

צביקה אגם

YAMAHA WR 250

מוסך עלית

5

25:08.31

8

אריק יקיר

YAMAHA WR 250

5

26:46.13

9

אלעד ששון

KTM 125

סטאריק איגנירנג

5

29:12.57

10

רום בן אליהו

YAMAHA WR 250

5

29:49.3

11

נדב יחזקאל

YAMAHA YZ 250 F

5

31:53.36

12

רן פישמן

KTM 125

5

32:44.40

13

רונן יעקוב

KTM 125

5

34:25.12

 5 עממית E2

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

תום לרמן

KTM 250

חוות זמורות עובדה

5

23:13.93

2

בוריס איזנברג

KTM 250

פולגז

5

23:51.54

3

צחי ידן

SUZUKI DRZ 400

מוטופאן

5

24:43.75

4

ליאור אלדן

KTM 250

5

25:55.79

5

עמית אלפסי

HONDA CRF 450

5

26:15.16

6

יריב לביא

KTM 250

אקסטרים

5

26:55.32

7

ירון יעקובוביץ

KTM 250

5

30:49.12

8

רועי רן

SUZUKI DRZ 400

רותם טרקטורים

5

32:47.9

9

אלון כהן

KTM 250

גל תעשיות

5

34:11.90

 6 עממית E3

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

גלעד קדישאי

KTM 525

6

28:50.59

2

ליאור אברהמי

KTM 525

בהיר אברהמי סוכנות ביטוח

5

22:56.73

3

עומר קופרמן

YAMHA YZ 490

5

25:25.83

 7 מתחילים

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

איתי בן זקן

HONDA CRF 450

4

20:59.47

2

ניר שחם

KTM 200

4

24:53.67

3

איל ברלה

YAMAHA WR 250

רפמ גיא אליתים ברלה הפקות

4

31:05.78

 8 סניורים

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

צליל ונדרהורן

KTM 525

ארזים הידראוליקה בעמ

5

23:01.0

2

ברק דודאי

KTM 525

דשנים

5

23:01.92

3

יואש עופר

YAMAHA WR 250

5

23:43.29

4

אמיר חזות

KTM 250

בנדורו הפקות

5

23:52.0

5

רז היימן

YAMAHA WR 250

תנועה מערכות

5

30:47.4

6

חיים צדיק

YAMHA WR 400

אורון בניה

5

32:09.33

 9 לא סיימו

מס.

שם

רכב

חסות

הק.

זמן

שיפוט

1

דן מיה

YAMHA WR 400

מטרו פורטארק עפולה

5

19:52.7

2

טל מיה

YAMAHA YZ 250 F

פורטאק עפולה

5

21:06.79

3

דקל בר

KTM 450

5

22:48.31

4

דרור כהן

YAMAHA WR 250

5

23:04.87

5

ירון יוליסבורגר

KTM 250

סונול

5

23:12.75

6

תומר גבעתי

KTM 250

הידקו גבעתי

5

23:19.42

7

רפי סתיו

HOUSQVARNA 250

אקסטרים אופנועים

5

23:31.93

8

שי עבדי

KTM 125

ד.ל.ב מוטוספורט סיגרטה רשת חנויות ממתקים

5

23:44.6

9

יוס לניאדו

YAMAHA YZ 250 F

בול מטווחים

4

19:11.92

10

אריק עזרא

KTM 250 4T

4

19:17.46

11

רונן מתיאס

KTM 250

4

19:34.6

12

ליאור יוסף

KTM 250

4

19:37.25

13

חאלד זאניד

KTM 530

מלכי רייסינג

4

20:10.21

14

ניב רסיוק

KTM 250

גל תעשיות

4

20:28.92

15

יונה אלעד

HONDA CRF 250

פורטארק

4

21:23.39

16

דן מרקס

SUZUKI DRZ 400

מוסך פארן בעמ

4

21:39.41

17

בר שדה

YAMAHA YZ 250 F

4

21:48.3

18

חן רז

YAMHA WR 400

אבנוע

4

23:12.59

19

לוני גרינקר

KTM 250

4

23:28.71

20

אלון קופרברג

YAMHA YZ 125

4

58:22.21

21

יניב צמח

YAMAHA YZ 250 F

3

12:55.82

22

אסף בן אהרון

YAMAHA YZ 250 F

מטרו מוטוגט ארנב

3

16:58.29

23

יוני אגמי

YAMAHA WR 250

משה אגמי מוטבייק סנטר

3

17:29.6

24

אסף הורביץ

KTM 200

2

08:39.64

25

אוהד תמיר

HOUSQVARNA 450

2

09:16.84

26

רפאל קבסה

HONDA CRF 250

אקסטרים רמות מנשה בנגט שונית אמקס

2

09:31.57

27

רוני רגף

HONDA CRF 250

בן גט

2

09:51.64

28

זאב שליו

SUZUKI DRZ 400

פישפיש

2

10:09.98

29

אריאל דדיה

HYOSUNG 125

היוסנג מבט קדימה

2

11:00.76

30

מרדכי בן שטרית

YAMAHA WR 250

גלבה

2

11:01.1

31

עמנואל פרץ

YAMAHA YZ 250 F

מלכי רייסינג

2

11:11.67

32

דני ליאור

SUZUKI DRZ 400

2

11:15.42

33

יוסי צעאדה

YAMHA WR 400

2

11:27.71

34

נטע מזרחי

HUSQVARNA 360

2

13:05.82

35

גיא ידיד

KTM 525

2

14:55.93

36

אסף וייסבקר

YAMAHA YZ 250 F

הידקו גבעתי

1

04:34.18

37

נמרוד חמו

SUZUKI DRZ 400

עופר אבניר אבזריון אביב סוכנויות

1

04:44.98

38

טבי כרכום

KTM 250

1

04:50.4

39

ירון בן יוסף

KTM 525

מוטוטסט אביזריון

1

05:01.34

40

רועי ברנדמן

YAMHA YZ 125

צטק עיבוד שבבי

1

05:18.43

41

סבן יוסף

SUZUKI RMZ 250

1

05:23.14

42

 בידר רמון

SUZUKI DRZ 400

1

05:34.81

43

דודו דהן

KTM 450

1

05:57.9

44

יעל אשכנזי

KTM 250 4T

1

06:31.1

45

אדם גרינקר

KTM 125

0

00:00.0

46

אסי זעמן

KTM 250

0

00:00.0

47

אסף בן מיכאל

SUZUKI DRZ 400

0

00:00.0

48

אמיר פינגלאן

HONDA CRF 450

0

00:00.0

49

שי לוי

KTM 250 4T

0

00:00.0

50

מני וקנין

KTM 620

אקסטרים רמות מנשה

0

00:00.0

 11 פירוט הקפות למסיימים

מתחרה

הקפה 1

הקפה 2

הקפה 3

הקפה 4

הקפה 5

הקפה 6

תוספת זמן

יונתן לוי [1]

04:02.96

03:43.43

03:47.51

03:41.64

03:43.68

03:45.17

עופרי שטראוס [9]

04:02.11

03:56.82

03:51.56

03:55.89

03:51.6

03:52.37

אוריה כרמלי [1]

04:07.34

04:00.39

03:57.67

03:50.51

03:52.50

03:54.29

תומר שמש [22]

04:08.54

03:59.87

04:00.36

04:01.21

03:54.1

03:58.34

שחר סולימני [20]

04:08.45

04:04.54

04:02.0

03:55.64

03:56.29

04:00.12

נתנאל זיו [4]

04:07.34

04:03.34

03:56.14

04:18.32

04:10.50

04:04.1

הדר עציוני [3]

04:17.40

04:12.76

04:08.29

04:06.93

04:06.0

04:09.81

איל איזנברג [10]

04:25.85

04:18.46

04:11.67

04:11.43

04:06.65

04:05.75

נדב לוגאסי [8]

04:18.40

04:19.68

04:15.89

04:14.53

04:10.23

04:13.46

עומר גבאי [20]

04:25.56

04:16.59

04:23.90

04:23.42

04:31.0

04:21.17

תובל דובדבני [5]

04:22.20

04:16.26

04:29.87

04:11.31

04:14.14

04:07.10

1 דק.

שחר דהן [18]

04:30.12

04:29.46

04:33.18

04:22.87

04:29.40

04:30.43

ספי כהנוביץ [6]

04:25.73

04:28.34

04:51.93

04:29.70

04:25.75

04:19.45

איל הבר [7]

04:23.31

04:29.0

04:21.46

04:25.67

04:23.89

04:12.11

1 דק.

אסף גרינברג [4]

04:38.87

04:31.23

04:47.54

04:20.78

04:25.90

04:32.71

חגי ברידא [11]

04:36.57

04:33.25

04:44.17

04:38.35

04:35.62

04:38.56

איציק קלנר [38]

05:20.15

04:26.78

04:32.21

04:51.34

04:26.70

04:23.6

עמית שטרן [17]

04:19.10

04:21.36

04:25.32

04:18.26

04:27.92

04:24.95

2 דק.

גלעד קדישאי [717]

04:54.15

04:48.86

04:42.87

04:56.31

04:43.39

04:45.0

דידי אברהמי [3]

05:00.34

04:59.96

04:50.26

04:50.84

04:50.68

04:47.20

רמי צמח [24]

04:29.17

04:34.50

04:28.29

04:26.90

04:27.18

04:18.21

7 דק.

רום בן אליהו [507]

04:32.61

04:30.59

04:29.24

04:22.28

04:54.31

7 דק.

ליאור אברהמי [612]

04:41.59

04:34.12

04:31.98

04:26.79

04:42.23

צליל ונדרהורן [7]

04:40.20

04:36.39

04:33.4

04:37.93

04:33.42

ברק דודאי [6]

04:30.39

04:42.21

04:38.17

04:37.17

04:33.96

ארז צור [539]

04:34.6

04:42.81

04:35.84

04:40.25

04:36.23

אופיר לסרי [540]

04:49.17

04:44.6

04:35.56

04:29.75

04:30.87

תום לרמן [646]

04:38.9

04:45.82

04:34.90

04:36.29

04:38.81

שחר דגני [544]

05:08.71

04:31.57

04:35.29

04:31.10

04:29.59

אידור עזרא [704]

04:46.78

04:42.7

04:45.4

04:37.45

04:39.43

יהב ונדרהורן [537]

04:47.53

04:43.34

04:48.42

04:41.54

04:39.18

יואש עופר [555]

04:52.31

04:44.87

04:45.70

04:39.75

04:40.65

בוריס איזנברג [620]

04:56.79

04:48.17

04:41.53

04:45.62

04:39.42

אמיר חזות [9]

04:51.0

04:43.76

04:44.42

04:46.6

04:46.75

אסף שטרן [11]

05:01.53

04:45.54

04:51.60

04:53.75

04:53.17

צחי ידן [607]

05:07.75

04:49.64

04:54.54

04:49.89

05:01.92

ארז ביבי [531]

05:03.21

05:02.34

04:52.93

04:55.64

04:56.78

צביקה אגם [506]

05:13.46

04:59.9

05:01.12

04:56.31

04:58.31

ליאור אלדן [631]

05:13.50

04:58.4

04:46.79

04:33.64

06:23.81

עמית אלפסי [653]

05:05.79

04:59.56

05:02.40

06:22.14

04:45.26

אריק יקיר [520]

05:01.53

05:09.71

05:02.3

04:47.18

04:45.67

2 דק.

יריב לביא [666]

04:44.23

04:47.7

04:40.35

04:49.3

04:54.62

3 דק.

אלעד ששון [503]

05:05.31

04:44.59

04:46.17

04:50.35

04:46.14

5 דק.

רז היימן [719]

04:31.65

04:32.40

04:32.1

04:33.95

04:37.1

8 דק.

ירון יעקובוביץ [654]

05:23.43

05:20.34

05:29.76

05:07.89

05:27.68

4 דק.

נדב יחזקאל [517]

05:02.7

04:47.28

04:53.15

04:21.95

04:48.90

8 דק.

חיים צדיק [622]

05:24.34

05:18.43

05:08.3

05:15.15

05:03.37

6 דק.

רן פישמן [514]

05:26.76

05:06.57

04:59.54

05:10.9

05:01.42

7 דק.

רועי רן [652]

05:28.29

05:26.23

05:21.70

05:13.23

05:17.62

6 דק.

איתי בן זקן [851]

05:49.98

05:24.0

04:47.36

04:58.13

ניר שחם [801]

06:03.4

05:08.15

05:33.60

05:08.85

3 דק.

איל ברלה [855]

05:18.43

05:22.23

05:19.57

05:05.53

10 דק.

יעקוב כהן [22]

04:42.90

04:33.12

04:23.12

04:25.9

04:24.17

04:34.17

1 דק.

צביקה כהן [229]

04:57.67

04:52.71

04:46.32

04:51.54

05:04.75

05:00.0

ניר בטיטו [123]

06:25.98

04:38.23

04:44.14

04:25.26

04:34.1

04:28.75

7 דק.

עומר קופרמן [706]

04:56.42

05:01.25

05:17.92

05:11.24

04:59.0

04:55:33

רונן יעקוב [617]

05:12:12

05:25:3

05:17:03

05:16:17

05:21:34

לירון רותם [219]

04:36.45

04:31.40

04:31.12

04:31.15

04:32.0

04:31.00

2 דק.

אלון כהן [602]

04:53.62

04:56.3

05:04.21

05:04.3

05:14.0

9 דק.

מלכי פרץ [223]

04:39.89

04:34.34

04:30.71

04:33.90

04:34.81

זוהר גלילי [2]

04:21:25

04:14:39

04:22:89

04:13:17

04:10:61

04:10:73

 12 פירוט הקפות ללא מסיימים

מתחרה

הקפה 1

הקפה 2

הקפה 3

הקפה 4

הקפה 5

הקפה 6

תוספת זמן

דן מיה [220]

04:03.29

03:58.90

03:57.61

03:55.85

03:56.40

טל מיה [139]

04:16.25

04:10.42

04:01.84

04:21.68

04:16.59

דקל בר [210]

04:38.73

04:33.31

04:31.87

04:32.29

04:32.10

דרור כהן [121]

04:37.70

04:34.37

04:33.12

04:44.39

04:35.28

ירון יוליסבורגר [211]

04:41.43

04:33.20

04:28.1

04:52.87

04:37.21

תומר גבעתי [206]

04:40.59

04:42.54

04:41.62

04:36.70

04:37.95

רפי סתיו [212]

04:43.96

04:46.3

04:36.75

04:48.7

04:37.11

שי עבדי [125]

04:56.40

04:42.70

04:38.42

04:35.28

04:51.25

יוס לניאדו [725]

04:50.21

04:46.37

04:47.30

04:48.3

אריק עזרא [516]

04:45.45

05:11.28

04:40.51

04:40.21

רונן מתיאס [613]

04:53.23

04:52.40

04:38.65

05:09.76

ליאור יוסף [647]

04:57.93

04:44.15

05:01.82

04:53.33

חאלד זאניד [707]

05:12.48

04:59.15

04:59.21

04:59.35

ניב רסיוק [611]

05:05.85

05:04.68

04:57.26

05:21.11

יונה אלעד [546]

05:03.70

05:27.78

05:22.81

05:29.10

דן מרקס [648]

05:19.9

05:17.75

05:32.46

05:30.10

בר שדה [541]

05:35.89

05:20.51

05:08.42

05:43.20

חן רז [650]

05:44.92

05:38.48

06:02.18

05:47.0

לוני גרינקר [640]

05:26.75

05:51.31

06:08.9

06:02.56

אלון קופרברג [538]

05:44.71

06:55.61

05:53.54

06:48.34

7 דק.

יניב צמח [116]

04:21.71

04:14.70

04:19.40

אסף בן אהרון [130]

04:20.65

08:22.61

04:15.3

יוני אגמי [545]

05:41.96

05:35.76

06:11.32

אסף הורביץ [888]

04:21.25

04:18.39

אוהד תמיר [605]

04:30.43

04:46.40

רפאל קבסה [129]

04:39.86

04:51.71

רוני רגף [532]

04:43.37

05:08.26

זאב שליו [667]

05:06.90

05:03.7

אריאל דדיה [122]

05:32.59

05:28.17

מרדכי בן שטרית [536]

05:28.87

05:32.14

עמנואל פרץ [530]

05:17.37

05:54.29

דני ליאור [649]

05:40.39

05:35.3

יוסי צעאדה [805]

05:35.54

05:52.17

נטע מזרחי [802]

06:18.95

06:46.87

גיא ידיד [711]

04:54.62

05:01.31

5 דק.

אסף וייסבקר [124]

04:34.18

נמרוד חמו [221]

04:44.98

טבי כרכום [610]

04:50.4

ירון בן יוסף [321]

05:01.34

רועי ברנדמן [542]

05:18.43

סבן יוסף [543]

05:23.14

 בידר רמון [634]

05:34.81

דודו דהן [614]

05:57.9

יעל אשכנזי [850]

06:31.1

אדם גרינקר [803]

אסי זעמן [834]

אסף בן מיכאל [804]

אמיר פינגלאן [651]

שי לוי [515]

מני וקנין [835]

 13 הקפות מהירות קטגוריה מקצועית

מספר

מתחרה

זמן הקפה

הקפה

1

יונתן לוי

03:41.64

4

2

יונתן לוי

03:43.43

2

3

יונתן לוי

03:43.68

5

4

יונתן לוי

03:45.17

6

5

יונתן לוי

03:47.51

3

6

אוריה כרמלי

03:50.51

4

7

עופרי שטראוס

03:51.6

5

8

עופרי שטראוס

03:51.56

3

9

עופרי שטראוס

03:52.37

6

10

אוריה כרמלי

03:52.50

5

 14 הקפות מהירות קטגוריה עממית

מספר

מתחרה

זמן הקפה

הקפה

1

נדב יחזקאל

04:21.95

4

2

רום בן אליהו

04:22.28

4

3

ליאור אברהמי

04:26.79

4

4

רום בן אליהו

04:29.24

3

5

שחר דגני

04:29.59

5

6

אופיר לסרי

04:29.75

4

7

אוהד תמיר

04:30.43

1

8

רום בן אליהו

04:30.59

2

9

אופיר לסרי

04:30.87

5

10

שחר דגני

04:31.10

4

 15 הקפות מהירות קטגוריה מתחילים

מספר

מתחרה

זמן הקפה

הקפה

1

איתי בן זקן

04:47.36

3

2

איתי בן זקן

04:58.13

4

3

איל ברלה

05:05.53

4

4

ניר שחם

05:08.15

2

5

ניר שחם

05:08.85

4

6

איל ברלה

05:18.43

1

7

איל ברלה

05:19.57

3

8

איל ברלה

05:22.23

2

 16 הקפות מהירות קטגוריה סניורים

מספר

מתחרה

זמן הקפה

הקפה

1

ברק דודאי

04:30.39

1

2

רז היימן

04:31.65

1

3

רז היימן

04:32.1

3

4

רז היימן

04:32.40

2

5

צליל ונדרהורן

04:33.4

3

6

צליל ונדרהורן

04:33.42

5

7

רז היימן

04:33.95

4

8

ברק דודאי

04:33.96

5

9

צליל ונדרהורן

04:36.39

2

10

רז היימן

04:37.1

5

ליגה

 1 מקצועית E1

מיקום

שם

ניקוד

1

עופרי שטראוס

20

2

אוריה כרמלי

17

3

הדר עציוני

15

4

זוהר גלילי

13

5

עומר גבאי

11

6

תובל דובדבני

10

7

שחר דהן

9

8

ספי כהנוביץ

8

9

איל הבר

7

10

חגי ברידא

6

11

איציק קלנר

5

12

עמית שטרן

4

13

ניר בטיטו

3

 2 מקצועית E2

מיקום

שם

ניקוד

1

יונתן לוי

20

2

תומר שמש

17

3

נתנאל זיו

15

4

רמי צמח

13

5

מלכי פרץ

11

6

לירון רותם

10

7

צביקה כהן

9

 3 מקצועית E3

מיקום

שם

ניקוד

1

שחר סולימני

20

2

איל איזנברג

17

3

נגב לוגאסי

15

4

אסף גרינברג

13

5

דידי אברהמי

11

6

יעקוב כהן

10

7

אסף שטרן

9

 4 עממית E1

מיקום

שם

ניקוד

1

ארז צור

20

2

אופיר לסרי

17

3

שחר דגני

15

4

אידור עזרא

13

5

יהב ונדרהורן

11

6

צביקה אדם

10

7

אריק יקיר

9

8

ארז ביבי

8

9

אלעד ששון

7

10

רום בן אליהו

6

11

נדב יחזקאל

5

12

רן פישמן

4

 5 עממית E2

מיקום

שם

ניקוד

1

תום לרמן

20

2

בוריס איזנברג

17

3

צחי ידן

15

4

ליאור אלדן

13

5

עמית אלפסי

11

6

יריב לביא

10

7

ירון יעקובוביץ

9

8

רועי רן

8

9

אלון כהן

7

 6 עממית E3

מיקום

שם

ניקוד

1

ליאור אברהמי

20

2

גלעד קדישאי

17

3

עומר קופרמן

15

7 סניורים

מיקום

שם

ניקוד

1

צליל ונדרהורן

20

2

ברק דודאי

17

3

יואש עופר

15

4

אמיר חזות

13

5

רז היימן

11

6

חיים צדיק

10

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת / לשנות )

מתחבר ל-%s