חברות בעמותה

30.5.15: עדכון לגבי אתר זה

מצבו של תחום הספורט המוטורי הישראלי, בשנותיו הראשונות במסגרת חוק המדינה בעניינו, הינו בכי רע. ליגות המרוצים השונות אינן מתקיימות באופן עקבי ותאריכי מרוצים נדחים שוב ושוב מסיבות כאלו ואחרות. לאור המצב העגום, נדרשה העמותה לשינוי מהותי. דיונים ארוכים ומחשבה רבה הושקעו מתוך האידיאולוגיה של העמותה וחבריה לתחום רכיבת השטח ולתחום מרוצי האנדורו שאנו כה אוהבים, ובסופן החלטנו להתרכז בהסבת האנרגיות הרבות סביב העניין, אל תוך עשייה פעילה.

הבסיס לכל פעילותנו נובע אופי חברי העמותה. לא רק אלו שהיו חברים בה בתקופה בה התרכזה בפעילות מרוצים, אלא גם אלו שאנו רואים אותם כחברים טבעיים בה גם אם אינם מתחרים. ועל כן, כל הפעילות המתוכננת (המתוארת גם בדף אודות העמותה ומטרותיה), נעשית למען 2 מגזרים בקרב רוכבי השטח הישראלים- השלובים זה בזה באופן הדוק : רוכבי הפנאי ורוכבי המרוצים.

ואין זה כלל משנה מהן העדפות הרכיבה שלהם, דגמי האופנועים שברשותם או הקטגוריה שלדעתם הם משייכים את סגנון רכיבת השטח שלהם.

אחריי שמיקדנו את פעילותנו ב-2 מגזרים אלו הבנו שהדרך של הספורט שלנו לתקומה תהיה בחיבורם יחדיו במקום לבדל רוכב שטח אלו מאחרים. שינוי שם ומטרות העמותה, נעשה בין השאר, כדי לשקף את חשיבות כל הרוכבים בעיני העמותה ולשקף את פעילותה למען כלל רוכבי השטח הישראלים.

וכעת אנו יוצאים לדרך. דרך שבה אנו רוכבי השטח לוקחים אחריות. דרך בה העמותה תהיה לבית של רוכבי השטח הישראלים: רוכבי מרוצי אנדורו לצד וביחד עם רוכבי שטח מכל הסוגים והמינים (כן, גם טריאל, דו שימושיים או רוכבי אקסטרים…). בהעדר אלטרנטיבה מייצגת, אנו בעמותה שמים עצמנו להיות לשופר הרוכבים. להיות עבור כלל רוכבי השטח הישראלים לקול ולפנים של הרוכבים אל מול הרשויות השונות, החל במשרדי הממשלה, דרך הרשויות העירונית ורשויות הטבע (רט"ג, קק"ל) ואחרים.

אנו נתרכז בלהניע את הקטר שיסחוב עימו את הספורט שלנו על כל רבדיו.

אנחנו קוראים לכל מי שתחום רכיבת השטח נמצא בראש מעיניו – לבוא ולהיות חלק מהעמותה. יש באפשרותכם לקחת חלק מהבעלות על העמותה המתחדשת ולעשות היסטוריה בתרבות רכיבת השטח של כולנו.

עתידם של תחום רכיבת השטח בכלל ומרוצי האנדורו בפרט הוא בידי כל אחד ואחד מאיתנו ואנו נחושים, יחד איתכם, לשפר משמעותית את מצבנו בשלל התחומים החשובים לרוכבים. זה הזמן לקחת אחריות על השטח ולהיות חלק מהשינוי שיוביל ליצירת עתיד טוב יותר.

הקישו כאן למעבר לדף ההצטרפות ב"איבנטי" ולהצטרפות למהלך השינוי.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

%d בלוגרים אהבו את זה: